Systemy przesuwne i podnoszono – przesuwne

 

 

 


Kömmerling Premidoor 76

 

Drzwi podnoszono – przesuwne to atrakcyjna i praktyczna alternatywa dla tradycyjnych drzwi balkonowych. System skonstruowany z myślą o tych, dla których ważne są: pełne nasłonecznienia pomieszczenia, swoboda w aranżacji wnętrza, oszczędność miejsca, poczucie przestrzeni i indywidualny styl. Specjalny system prowadnic pozwala na otwieranie i zamykanie drzwi przy użyciu minimalnej siły. Użyte profile pozwalają na wykonanie drzwi o wyjątkowo dużych gabarytach, harmonijnie dopasowujących się do każdego rodzaju wnętrza.

 

 


Kömmerling Premidoor 76 Lux

 

Rozwinięcie systemu Premidoor 76. Charakteryzuje go skrzydło stałe o powiększonej powierzchni szklenia. Konstrukcja z niskim profilem skrzydła stałego zwiększa ilość naturalnego światła w pomieszczeniu. Duża powierzchnia przeszkleń optycznie powiększa pomieszczenia a także otwiera dom na zieleń za oknem.


HKS

 

Nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych drzwi balkonowych i tarasowych. Otwieranie nie zabiera dodatkowego miejsca w pomieszczeniu, co zapewniają ułożone równolegle prowadnice, po których następuje ruch skrzydła. Posiadają optyczne wrażenie większego prześwitu, niewrażliwe na przeciągi i podmuchy wiatru, szklone szybami zespolonymi jedno- lub dwukomorowymi.