Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

                                                                                                                                                  

WIEMY JAK WAŻNYM WYBOREM SĄ DLA PAŃSTWA DRZWI ZEWNĘTRZNE, KTÓRE STANOWIĄ WIZYTÓWKĘ DOMU.

BIORĄC POD UWAGĘ TAKIE ASPEKTY JAK: RÓŻNORODNOŚĆ WYGLĄDU, ESTETYKĘ A TAKŻE WIELE MOŻLIWOŚCI WYPOSAŻENIA WYBRALIŚMY DLA PAŃSTWA CZTERECH PRODUCENTÓW DRZWI Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY OD LAT A EFEKTY TEJ PRACY MOŻNA OBEJRZEĆ W ZAKŁADCE REALIZACJE.

 

 


 

 

WIATRAK

DRZWI DREWNIANE

 

Firma zajmuje się produkcją najwyższej jakości drewnianych drzwi zewnętrznych ocieplanych w technologii płyty warstwowej. Doświadczenie zdobyte w ciągu 30 lat konstruowania drzwi oraz wprowadzenie najnowszych maszyn sterowanych numerycznie zaowocowało osiągnięciem najwyższej dokładności i jakości wykonywanych produktów.  Producent posiada szeroką ofertę drzwi płytowych oraz ramiakowo – płycinowych. Dział R&D dołożył wszelkich starań, by nowe modele swą estetyką wpisywały się idealnie w aktualne rozwiązania architektoniczne. Jednocześnie wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku jak i ogólnoświatowym trendom ekologicznym producent posiada w ofercie drzwi pasywne o najniższym na polskim rynku współczynniku przepuszczalności cieplnej. Firma Wiatrak  jako jeden z nielicznych pozwala na realizację niestandardowych zamówień które wielokrotnie wykonywaliśmy dla naszych klientów.

 


 

AL-TECH

DRZWI ALUMINIOWE

 

Producent ten specjalizuje się w produkcji stolarki aluminiowej. Dynamiczny rozwój firmy zapewnia nowoczesny park maszynowy oraz zespół doświadczonych technologów i konstruktorów o wysokich kwalifikacjach. AL-TECH współpracuje z renomowanymi producentami systemów aluminiowych (Aluprof, Aliplast, Schueco) oraz szkła budowlanego (Press-Glass, AGC, Pilkington), by zapewnić największy wybór i sprostać wymaganiom każdego Klienta. Producent pełni również kompleksową obsługę klienta obejmującą m.in.: Polskę, Austrię, Belgię, Czechy, Francję, Holandię, Niemcy, Słowację, Szwajcarię, Szwecję i Włochy.

 


 

GERDA

DRZWI STALOWE I STALOWO – ALUMINIOWE

 

Producent ten jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji drzwi, zamków i okuć, z zastosowaniem innowacyjnych technologii bezpieczeństwa, osiągając najwyższe parametry z zakresu zabezpieczeń i odporności na włamanie. Firma działa na rynku zabezpieczeń od 1987 roku. Ścisła współpraca, zarówno z Kontrahentami, Klientami, jak i ośrodkami badawczymi, certyfikującymi i instytucjami dbającymi o bezpieczeństwo pozwala na ciągłe doskonalenie oferty, tak aby spełniała ona oczekiwania Klientów zapewniające im komfort użytkowania, niezawodność i ochronę. Produkty GERDA powstają w oparciu o najnowsze technologie. Unikatowe, opatentowane rozwiązania opracowane przez zespół doskonałych inżynierów i projektantów gwarantują najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz niepowtarzalne wzornictwo naszych produktów. Gerda Sp. z o.o. posiada trzy zakłady produkcyjne w Warszawie, Sokołowie, Starachowicach. Dodatkowo firma realizuje projekty w zakresie ślusarki aluminiowej.