O nas

Kilka słów o nas.

Firma powstała w 1999 roku. Jej założyciele zdobywali doświadczenie w branży budowlanej pracując w firmie zajmującej się produkcją okien plastikowych. Wiedza i umiejętności nabyte w okresie prowadzenia działalności sprawiają, że dziś doradcy i pracownicy są w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu. Oferta na bieżąco dostosowywana jest do oczekiwań rynku. Sprawdzone nowe rozwiązania techniczne natychmiast trafiają do odbiorców (systemy energooszczędne, drzwi tarasowe podnośno-przesuwne, okucia antywłamaniowe, okucia bezpieczne dla dzieci, rolety podtynkowe, ciepły montaż, termo-ramki i wiele innych). Głównym dostawcą stolarki już od 2000 roku jest Okno-Pol Kraków. Okna PCV i ślusarka aluminium z Krakowa spełniają wszystkie wymagania stawiane współczesnemu budownictwu (certyfikaty i aprobaty akredytowanych jednostek badawczych).

Wybierając drzwi zewnętrzne można przebierać w ofercie największych polskich i światowych producentów jak: Wiatrak i Hörmann. Pracownicy firmy ciągle się rozwijają biorąc udział w seminariach i sympozjach, gdzie poznają nowinki z branży. Grupy montażowe przechodzą szkolenia potwierdzone autoryzacją, każda z grup specjalizuje się w montażu innego asortymentu. Nabywcy mogą mieć pewność, że zostaną one zamontowane zgodnie z zaleceniami producenta i będą prawidłowo funkcjonować przez wiele lat.

Starannie dobrany asortyment Salonu pozwala w jednym miejscu dokonać kompleksowego zakupu okien i drzwi (w tym bramy garażowe) zarówno odbiorcom indywidualnym jak i podmiotom realizującym większe inwestycje. Zaufanie jakim obdarzono firmę potwierdzają zgromadzone referencje oraz wybrane realizacje.

Salon VIP