Okna

Okna

                                                                                          

NASZA OFERTA ZAWIERA SZEROKI ZAKRES ROZWIĄZAŃ ENERGOOSZCZĘDNYCH OKIEN PCW, ALUMINIOWYCH IZOLOWANYCH ORAZ BEZ IZOLACJI TERMICZNEJ A TAKŻE OKIEN DREWNIANYCH.

PROPONOWANE PRZEZ NAS ROZWIĄZANIA WYKONYWANE SĄ NA  NAJWYŻSZYM POZIOMIE  A TAKŻE SPEŁNIAJĄ WSZELKIE WYMAGANIA.

 


 

Najwyższy poziom

 

Najwyższy poziom produktów potwierdzony certyfikatami, znakami CE oraz opiniami renomowanych instytutów: niemieckiego ift Rosenheim i czeskiego TSVS.
Pięcioletnia gwarancja.

Rozwój i nowoczesne technologie

Nowoczesny park maszynowy tworzony przez urządzenia najnowszej generacji. Korzystanie wyłącznie z komponentów uznanych i cenionych liderów swoich branż. Okno-Pol jest m.in. największym w Polsce autoryzowanym producentem okien na profilach Kömmerling

Międzynarodowy zasięg

 

Rozbudowana sieć sprzedaży obejmująca m.in.: Polskę, Austrię, Belgię, Czechy, Francję, Holandię, Niemcy, Słowację, Szwajcarię, Szwecję i Włochy.


PVC

 

Oferujemy okna skonstruowane na bazie systemów firmy Kömmerling – lidera rynku profili PVC. Proponujemy produkty o podniesionej izolacyjności termicznej, funkcjonalne i trwałe – wytwarzane w kolorach i kształtach wskazanych przez naszych Klientów.

 

  

ALUMINIOWE

 

Oferujemy produkty oparte na wypróbowanych i uznanych systemach firm Aliplast, Aluprof i Schüco. W ofercie posiadamy okna aluminiowe z izolacją (wkładką) termiczną zapewniające znaczne oszczędności ciepła i wysoką dźwiękoszczelność. Produkowane na bazie systemów do wykonywania zaawansowanych elementów architektury, gwarantujących precyzję, stabilność i wytrzymałość mechaniczną, pozwalającą na wykonanie okien ALU o dużych wymiarach i ciężarze oraz okna aluminiowe bez izolacji termicznej sprawdzające się doskonale zarówno w zabudowie zewnętrznej, jak i wewnętrznej, nowoczesne rozwiązania przeznaczone do pomieszczeń niewymagających izolacji termicznej. Wysoka klasa profili zapewnia odpowiednie właściwości statyczne i nienaganną estetykę.
 

DREWNIANE

 

Oferujemy tradycyjne okna z drewna oraz okna drewniane z nakładkami aluminiowymi. Wykorzystanie drewna w stolarce zewnętrznej pozwala na osiągnięcie wysokich parametrów termoizolacji oraz akustyki. Okna są dwukrotne lakierowanie farbami akrylowymi o podwyższonych właściwościach paroprzepuszczalnych firmy SIKKENS a także impregnowane metodą zanurzeniową z wodorozcienczalnym impregnatem zawierającym środki grzybobójcze o głębokiej penetracji. Wybór stolarki drewnianej nadaje budynkowi niezwykłej elegancji jak i dzięki swej naturalności daje nam pewność użytkowania przez kilkadziesiąt lat.