Napędy do bram garażowych

Automatyka do bram garażowych

                                                                                                                                                                                                                                          

AUTOMATYCZNE NAPĘDY DO BRAM TO ROZWIĄZANIE ZWIĘKSZAJĄCE WYGODĘ UŻYTKOWANIA I BEZPIECZEŃSTWO.

KAŻDY Z KOMPONENTÓW PRODUKOWANY JEST PRZEZ MARKĘ HÖRMANN CO GWARANTUJE NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I KOMPATYBILNOŚĆ PRODUKTÓW.

NAPĘDY DO BRAM GARAŻOWYCH

 

Napędy Hörmann charakteryzują się udanym połączeniem jakości, bezpieczeństwa oraz inteligentnej techniki. Prowadzony na szynach napęd gwarantuje stabilny i spokojny bieg bramy, a funkcja łagodnego uruchamiania i zatrzymywania wydłuża okres eksploatacji Państwa bramy. Sprawdzone funkcje bezpieczeństwa zapewniają spokój. Zatrzaskująca się podczas zamykania blokada utrudnia podważenie bramy, a mechanizm rozłączający zatrzymuje napęd natychmiast po wykryciu przeszkody. Druga wysokość otwarcia umożliwia przewietrzenie garażu bez konieczności otwierania całej bramy. Dla garaży bez przyłącza energetycznego dostępne są wydajne akumulatory ProMatic z opcjonalnym panelem słonecznym

 


 

SupraMatic

 

Szybkie otwieranie się garażu, dzięki któremu można wjechać do niego od razu z ulicy, oraz oświetlenie napędu sterowane oddzielnie za pomocą pilota. Dostępny opcjonalnie czujnik klimatyczny z funkcją otwarcia bramy na dodatkowej wysokości monitoruje wilgotność powietrza w garażu oraz zapewnia jego optymalne wietrzenie. Obudowa wykonana ze szczotkowanego aluminium dodaje napędowi SupraMatic niezwykłej klasy i elegancji.

 

 

 

 

 


 

ProMatic

 

Wszystkie napędy do bram garażowych ProMatic zostały wykonane z użyciem najnowszych rozwiązań technologicznych firmy Hörmann, dzięki czemu są niezawodne, ale równocześnie dostępne w korzystnej cenie. Nawet nie posiadając garażu z przyłączem energetycznym mogą Państwo cieszyć się komfortem i możliwościami, jakie daje napęd ProMatic Akku. Łatwość przenoszenia i szybkość ładowania sprawia, że razem z dostępnym opcjonalnie modułem solarnym stanowią one wyjątkowo praktyczne rozwiązanie.