ALU


Okna Aluminiowe

 

W swojej ofercie posiadamy okna na systemach firm Aliplast, Aluprof i Schüco których atutem jest wytrzymałość mechaniczna, trwałość, odporność na czynniki atmosferyczne, niezawodność i wysoka estetyka.  Okna aluminiowe umożliwiają zastosowanie szyb termoizolacyjnych, antywłamaniowych, dźwiękoszczelnych oraz szyb ornamentowych. Mogą zostać wykonane w dowolnym kształcie – od kwadratów i prostokątów – po łuki, koła, trójkąty, trapezy, wielokąty foremne i nieforemne.


 


Aliplast

 

To wiodący na rynku europejskim producent systemów aluminiowych dla budownictwa. W swojej działalności firma koncentruje się na projektowaniu i dystrybucji architektonicznych systemów profili (wraz z akcesoriami) oraz na usługach malowania proszkowego i gięcia łuków. Firma dysponuje dwiema z najbardziej zaawansowanych technologicznie w kraju pionowych lakierni proszkowych oraz dwiema poziomymi liniami lakierniczymi. Stosowane nowoczesne techniki nanoszenia powłok lakierniczych oraz zaawansowany technologicznie park maszynowy, pozwalają na uzyskanie produktów spełniających normy jakościowe i najwyższe wymagania Klienta. Własne laboratorium zapewnia bieżącą kontrolę procesu przygotowania powierzchni aluminium przed malowaniem, a doświadczeni pracownicy stale czuwają nad prawidłowością przebiegu procesów technologicznych z zachowaniem odpowiednich europejskich norm Qualicoat (numer licencji: 1518) oraz QUALIDECO (numer licencji PL- 0001).

 


Aluplast

 

To największy na rynku polskim dostawca systemów okiennych z PVC. Okna i drzwi z PVC w oparciu o oferowane przez firmę systemy wykonuje obecnie w Polsce ponad 200 autoryzowanych producentów okien.I nnowacje i rozwój to kluczowe fundamenty filozofii firmy która dba, aby produkty były synonimem wysokiej jakości, najnowszych technologii oraz doskonałych rozwiązań. Przywództwo technologiczne jest przy tym ściśle związane z ciągłym koncentrowaniem się na kliencie i jego potrzebach, które są często bodźcem do ulepszania produktów. Działalność oraz oferta produktowa od wielu lat znajdują uznanie zarówno fachowców, jak również
klientów, czego dowodem jest wiele prestiżowych wyróżnień m.in.: Złoty Medal MTP, Budowlana Marka Roku, Herkules Budownictwa, Top Builder, Lider Rynku Stolarki Budowlanej.

 


 

Schüco

 

To jeden z czołowych dostawców wysokiej jakości systemów okien, drzwi i fasad z aluminium oraz tworzywa sztucznego. Produkty te stosowane są w milionach egzemplarzy na całym świecie i spełniają najwyższe wymagania w zakresie wzornictwa, komfortu, bezpieczeństwa oraz efektywności energetycznej. Schüco to marka wyznaczająca innowacyjność , partnerstwo, perfekcje oraz odpowiedzialność. Jako lider technologii w zakresie powłok budynków Schüco nieustannie wprowadza innowacje. Jednocześnie firma jest kompetentnym partnerem dla inwestorów, architektów i producentów. Wyjątkowość firmy polega na połączeniu pod jednym dachem silnej marki, certyfikowanej jakości oraz znakomitego wzornictwa. Zrównoważone produkty firmy pozwalają na ochronę zasobów naturalnych i przejęcie odpowiedzialności za człowieka i naturę.