Al-Tech

Aluprof MB – 86
DRZWI ALUMINIOWE

Aluprof MB – 104 PASSIVE
DRZWI ALUMINIOWE

Schüco ADS 75
DRZWI ALUMINIOWE

Schüco ADS 90
DRZWI ALUMINIOWE

 

 

 


Aluprof MB – 86

 

MB-86 to pierwszy w świecie system aluminiowych drzwi, w którym zastosowany został aerożel – materiał o doskonałej izolacyjności termicznej. Do zalet systemu MB-86 należy także wysoka wytrzymałość profili, umożliwiająca wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach i ciężarze.

 


Aluprof MB-104​

 

System drzwiowy z przegrodą termiczną MB-104 Passive, o najwyższej izolacyjności termicznej, spełnia wszelkie wymagania stawiane elementom stosowanym w budownictwie pasywnym. Konstrukcja kształtowników systemu MB-104 Passive posiada dwa warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: SI i AERO

 


Schüco ADS 75

 

Drzwi Schüco ADS HD (Heavy Duty) – wybitny reprezentant w dziedzinie drzwi o dużych gabarytach. Nadają szczególny charakter każdemu budynkowi. Dzięki najwyższemu poziomowi stabilności konstrukcji, nadają się idealnie do zastosowań w budynkach publicznych, w wejściach o dużych szerokościach i o ponadprzeciętnym natężeniu użytkowania.

 


Schüco ADS 90

 

Drzwi Schüco ADS 90 spełniają najwyższe kryteria energooszczędności. System ADS 90 posiada poszerzone strefy izolacji, obwiedniowe uszczelnienie środkowe i specjalną izolację wrębów podszybowych, doskonałe właściwości systemu, m.in. takie jak wodoszczelność drzwi klasy 7A przy ciśnieniu 750 Pa oraz współczynnik przenikania ciepła Uf dla ramy na poziomie 1,4 W/m²K. Dzięki zastosowaniu szyb 3-komorowych lub odpowiednich wypełnień w skrzydłach drzwi możliwe jest osiągnięcie współczynnika przenikania ciepła dla całych drzwi na poziomie Ud < 1,0 W/²K.