Al-Tech


 

 

 

 


Aliplast Imperial 800

 

Trójkomorowy system drzwiowy z izolacją termiczną, przeznaczony do konstruowania drzwi o wysokich parametrach izolacyjnych. System jest kompatybilny z systemem Imperial –  dzięki profilom adaptacyjnym istnieje możliwość wbudowania konstrukcji serii IP800 do witryn Imperial. System ten charakteryzują bardzo dobre właściwości antywłamaniowe (zamek zlokalizowany daleko od strony zewnętrznej). Szeroki wybór kolorystyki – paleta RAL, kolory strukturalne, kolory drewnopodobne Aliplast Wood Colour Effect, anoda, bikolor.

 


Aliplast Superial 800

 

Trójkomorowy system drzwiowy z izolacją termiczną, przeznaczony do konstruowania drzwi o wysokich parametrach izolacyjnych. System charakteryzują bardzo dobre właściwości antywłamaniowe (zamek zlokalizowany daleko od strony zewnętrznej). Szeroki wybór kolorystyki – paleta RAL, kolory strukturalne, kolory drewnopodobne Aliplast Wood Colour Effect, anoda, bikolor

 


Aliplast Superial 800+

 

Izolowany termiczne system aluminiowy przeznaczony do projektowania drzwi panelowych jednoskrzydłowych. System drzwi panelowych SP800i+ charakteryzuje się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną oraz nowymi rozwiązaniami doszczelniającymi. Skrzydło przystosowane jest do najbardziej popularnego panelu dwustronnie klejonego a system kompatybilny jest z systemem Superial.  Drzwi charakteryzuje szeroka gama paneli wypełniających, dostępnych w różnych wzorach i kolorach.  Istnieje możliwość zastosowania w ich w ich produkcji techniki wykonywania frezów o różnym kształcie i ozdobnych aplikacji. Pozwala to na dopasowanie stolarki do indywidualnego charakteru obiektu.

 


Schüco ADS 75

 

Drzwi Schüco ADS HD (Heavy Duty) – wybitny reprezentant w dziedzinie drzwi o dużych gabarytach. Nadają szczególny charakter każdemu budynkowi. Dzięki najwyższemu poziomowi stabilności konstrukcji, nadają się idealnie do zastosowań w budynkach publicznych, w wejściach o dużych szerokościach i o ponadprzeciętnym natężeniu użytkowania.

 


Schüco ADS 90

 

Drzwi Schüco ADS 90 spełniają najwyższe kryteria energooszczędności. System ADS 90 posiada poszerzone strefy izolacji, obwiedniowe uszczelnienie środkowe i specjalną izolację wrębów podszybowych, doskonałe właściwości systemu, m.in. takie jak wodoszczelność drzwi klasy 7A przy ciśnieniu 750 Pa oraz współczynnik przenikania ciepła Uf dla ramy na poziomie 1,4 W/m²K. Dzięki zastosowaniu szyb 3-komorowych lub odpowiednich wypełnień w skrzydłach drzwi możliwe jest osiągnięcie współczynnika przenikania ciepła dla całych drzwi na poziomie Ud < 1,0 W/²K.

 


Aluprof MB – 86

 

Drzwi panelowe są propozycją dla najbardziej wymagających użytkowników. Ze względu na nowoczesne rozwiązania techniczne i wzornictwo mogą być nie tylko funkcjonalnym i trwałym wejściem do domu, ale także jego wizytówką i ozdobą. Profil skrzydła jest dostosowany do łączenia ze specjalnymi wypełnieniami, zlicowanymi z powierzchnią ościeżnicy. Mogą one być za pomocą klejenia mocowane do profili nośnych jednostronnie lub dwustronnie. Możliwość stosowania ukrytych zawiasów dodatkowo podnosi walory estetyczne drzwi. Panele wypełniające dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach. Zastosowane w ich produkcji techniki wykonywania frezów o różnym kształcie, ozdobnych aplikacji a także wstawiania szkła zespolonego dają niezliczoną ilość kombinacji i wariantów. Dzięki temu drzwi z ich zastosowaniem mogą być zastosowane zarówno w nowoczesnych domach, jak i w architekturze o klasycznym stylu

 


Aluprof MB-104​ Passive

 

Drzwi panelowe Aluprof charakteryzują się zarówno eleganckim wyglądem jak i wysokimi parametrami technicznymi, a biorąc pod uwagę także dostępne gabaryty konstrukcji i możliwość stosowania drzwi w większej zabudowie witrynowej dają one dużą swobodę w aranżacji wejścia do budynku. To idealna propozycja dla osób, dla których dom znaczy o wiele więcej, niż tylko miejsce do mieszkania. Wypełnienia drzwiowe zbudowane są z wytrzymałych i odpornych na czynniki atmosferyczne materiałów. Zewnętrzne elementy są często dodatkowo pokrywane warstwami specjalnych lakierów lub w swej powierzchni zawierają żywice epoksydowe, dzięki czemu panele przez długi czas zachowują swój reprezentacyjny wygląd. Istnieje także możliwość zastosowania na nich unikalnych farb teflonowych Finea, które minimalizują przywieranie brudu.