Systemy okienne

 

 

 


Kömmerling 88

 

System klasy Premium który już dzisiaj oferuje rozwiązania spełniające wymogi jutra oraz wytyczne stawiane domom pasywnym zgodnie z dyrektywą ift WA 15/2. Dodatkowo znacznie wyprzedza konkurencyjne profile pod wieloma względami: efektywności energetycznej, trwałości czy pielęgnacji. System sprawia, że dom o zerowym zapotrzebowaniu na energię lub dom o energii dodatniej w kontekście ekonomicznym może stać się rzeczywistością. System osiąga najwyższe wyniki izolacji termicznej z możliwością stosowania maksymalnych rozmiarów skrzydła. Jak to jest możliwe? W przeciwieństwie do innych systemów w Kömmerling nie trzeba zmniejszać nośnych wzmocnień stalowych, aby zwiększyć izolację cieplną. Jest to niezwykła zaleta konstrukcyjna.

 


Kömmerling 76 MD

 

System Kömmerling 76 MD to wybór bez kompromisów. Charakteryzują się one wszystkimi parametrami nowoczesnego okna przyszłości. Z punktu widzenia kształtu geometrii poprzez funkcjonalność, statykę oraz współczynniki izolacyjności termicznej i akustycznej, aż po ochronę środowiska system spełnia nie tylko aktualne wymogi, lecz przede wszystkim wymogi przyszłości. Innowacyjna konstrukcja systemu pozwala na możliwość osadzenia w oknie nowoczesnych pakietów 3-szybowych o grubości do 48 mm oraz różnorodnych szyb funkcyjnych. Dzięki inteligentnym technikom mocowań profesjonalny montaż jest realizowany szybko, sprawnie oraz bez większych nakładów.

 


Kömmerling 76 AD

 

System pozwala na tworzenie okien o dużej powierzchni przeszkleń, wysokiej statyce i stabilności wraz z opcją zastosowania szyb specjalnych. Napływające światło słoneczne jest optymalnie wykorzystywane – tak, aby również przy niskich temperaturach na zewnątrz zaoszczędzić na dodatkowych kosztach ogrzewania. Wybierając ten profil chronicie przed hałasem nie tylko siebie, ale przede wszystkim swoją rodzinę. Innowacyjna technologia uszczelek w profilu wraz z dźwiękochłonnymi szybami przyczyniają się do spokojnego mieszkania – również w centrum dużych miast o natężonym ruchu drogowym