Napędy do bram garażowych i wjazdowych

Automatyka do bram garażowych i wjazdowych

                                                                                                                                                                                                                                          

AUTOMATYCZNE NAPĘDY DO BRAM TO ROZWIĄZANIE ZWIĘKSZAJĄCE WYGODĘ UŻYTKOWANIA I BEZPIECZEŃSTWO.

KAŻDY Z KOMPONENTÓW PRODUKOWANY JEST PRZEZ MARKĘ HÖRMANN CO GWARANTUJE NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I KOMPATYBILNOŚĆ PRODUKTÓW.

 

 


 

NAPĘDY DO BRAM GARAŻOWYCH

 

Napędy Hörmann charakteryzują się udanym połączeniem jakości, bezpieczeństwa oraz inteligentnej techniki. Prowadzony na szynach napęd gwarantuje stabilny i spokojny bieg bramy, a funkcja łagodnego uruchamiania i zatrzymywania wydłuża okres eksploatacji Państwa bramy. Sprawdzone funkcje bezpieczeństwa zapewniają spokój. Zatrzaskująca się podczas zamykania blokada utrudnia podważenie bramy, a mechanizm rozłączający zatrzymuje napęd natychmiast po wykryciu przeszkody. Druga wysokość otwarcia umożliwia przewietrzenie garażu bez konieczności otwierania całej bramy. Dla garaży bez przyłącza energetycznego dostępne są wydajne akumulatory ProMatic z opcjonalnym panelem słonecznym

 


 

SupraMatic

 

Szybkie otwieranie się garażu, dzięki któremu można wjechać do niego od razu z ulicy, oraz oświetlenie napędu sterowane oddzielnie za pomocą pilota. Dostępny opcjonalnie czujnik klimatyczny z funkcją otwarcia bramy na dodatkowej wysokości monitoruje wilgotność powietrza w garażu oraz zapewnia jego optymalne wietrzenie. Obudowa wykonana ze szczotkowanego aluminium dodaje napędowi SupraMatic niezwykłej klasy i elegancji.

 

 

 

 

 


 

ProMatic

 

Wszystkie napędy do bram garażowych ProMatic zostały wykonane z użyciem najnowszych rozwiązań technologicznych firmy Hörmann, dzięki czemu są niezawodne, ale równocześnie dostępne w korzystnej cenie. Nawet nie posiadając garażu z przyłączem energetycznym mogą Państwo cieszyć się komfortem i możliwościami, jakie daje napęd ProMatic Akku. Łatwość przenoszenia i szybkość ładowania sprawia, że razem z dostępnym opcjonalnie modułem solarnym stanowią one wyjątkowo praktyczne rozwiązanie.

 


 


NAPĘDY DO BRAM WJAZDOWYCH

 

Napędy do bram wjazdowych Hörmann to zdalnie sterowane, bezpieczne, niezawodne, wytrzymałe i certyfikowane rozwiązania technologiczne, które w znacznym stopniu podnoszą komfort użytkowania bramy. Dzięki zastosowaniu funkcji łagodnego startu i zatrzymania brama wjazdowa porusza się delikatnie i płynnie, co zwiększa żywotność zarówno napędu jak i jej samej. Funkcja rozpoznawania przeszkód w znacznym stopniu podnosi poczucie bezpieczeństwa, chroniąc zarówno ludzi, jak i przedmioty. Napędy do bram wjazdowych są niezwykle praktyczne. Dzięki automatycznej funkcji domykania, brama może automatycznie zamknąć się, po sprecyzowanym przez użytkownika czasie (wymagana fotokomórka). Napędy Hörmann posiadają także funkcję częściowego otwierania bramy tylko dla przejścia osób. W ofercie firmy Hörmann znajdziecie Państwo napędy do bram skrzydłowych i przesuwnych.

 

 


 

RotaMatic

NAPĘDY DO BRAM SKRZYDŁOWYCH

 

Elegancja i innowacyjność to synonimy napędu do bram skrzydłowych RotaMatic firmy Hörmann. Co więcej, RotaMatic to nie tylko idealne uzupełnienie pięknej bramy, ale przede wszystkim rozwiązanie zapewniające niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Nawet w szczególnej sytuacji, gdy nie mają Państwo dostępu do źródła prądu, nie trzeba rezygnować z komfortu, a to wszystko dzięki napędowi RotaMatic Akku, który posiada własny akumulator.

 


 

VersaMatic

NAPĘDY DO BRAM SKRZYDŁOWYCH

 

VersaMatic to uniwersalny napęd do bram skrzydłowych, który znajdzie zastosowanie nawet w bardzo nietypowych sytuacjach montażowych. Dzięki wbudowanemu systemowi sterowania oszczędzają Państwo czas i miejsce wokół bramy.  Użyta technologia pozwala na zastosowanie szeregu indywidualnych ustawień napędu, np. ustawienia jego prędkości, dzięki czemu niezależnie od rozmiaru bramy mogą Państwo uzyskać równomierny bieg. Dopełnieniem uniwersalności napędu VersaMatic są możliwości związane z zasilaniem. Dzięki zastosowaniu akumulatorów solarnych w VersaMatic Akku nawet brak źródła prądu przy bramie nie stanowi problemu.

 


 

LineaMatic

NAPĘDY DO BRAM PRZESUWNYCH

 

To, czym wyróżnia się napęd do bram przesuwnych LineaMatic, to trwałość i niezawodność użytkowania. Kompaktowa, wykonana z odlewu cynkowego i tworzywa sztucznego obudowa została dodatkowo wzmocniona włóknem szklanym. Może być ona regulowana w pionie, co znacznie ułatwia instalację napędu, a niezawodny układ elektroniczny w dużym stopniu podnosi komfort jej użytkowania.

 


 

 

STA 400

NAPĘDY DO BRAM PRZESUWNYCH

 

Napęd do bram przesuwnych STA 400 został zaprojektowany z myślą o zastosowaniu w bramach o znacznych rozmiarach i dużej wadze. Maksymalna szerokość skrzydła bramy przesuwnej to aż 17 metrów, przy wadze maksymalnej 2500kg. Mimo pracy pod dużym obciążeniem napęd STA 400 gwarantuje bezproblemowe uruchamianie bramy oraz jej delikatne zatrzymanie.