Hörmann

THERMO CARBON
DRZWI ALUMINIOWE KLASA PREMIUM
THERMO SAFE
DRZWI ALUMINIOWE NAJWYŻSZA KLASA
THERMO 46
DRZWI STALOWO – ALUMINIOWE ŚREDNIA KLASA
TOPCOMFORT
DRZWI PRZESZKLONE KLASA KOMFORT

 


ThermoCarbon

 

To drzwi, które przewyższają oczekiwania naszych Klientów niemal w każdym zakresie. Dzięki współczynnikowi UD wynoszącemu nawet ok. 0,47 W/(m²•K) oraz standardowemu wykonaniu w klasie przeciwwłamaniowej   RC 3 z 9-punktowym ryglowaniem aluminiowe drzwi wejściowe ThermoCarbon to mistrz w zakresie bezpieczeństwa przeciwwłamaniowego, trwałości i izolacyjności cieplnej. Profil skrzydła wykonany z kompozytu karbonu i włókna szklanego sprawia, że drzwi ThermoCarbon charakteryzują się dobrą stabilnością i wytrzymałością na uderzenia. Ukryte zawiasy oraz niewidoczny profil skrzydła sprawiają, że drzwi prezentują się niezwykle elegancko. Istnieje możliwość opcjonalnego wykonania drzwi ThermoCarbon w klasie przeciwwłamaniowej RC 4, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo Państwa domu. Drzwi ThermoCarbon dostępne są w 15 nowoczesnych wzorach.

 


ThermoSafe

 

Zastosowanie aluminiowej ramy drzwiowej o grubości 80 mm z przegrodą termiczną zapewnia bardzo dobrą izolacyjność cieplną i sprawia, że współczynnik UD wynosi nawet ok. 0,87 W/(m²•K). Drzwi ThermoSafe otrzymają Państwo standardowo w klasie przeciwwłamaniowej RC 3 z 5-punktowym listwowym zamkiem ryglującym. Niezwykle bogata oferta ponad 70 wzorów zapewni szeroki wybór Klientom poszukującym nowoczesnych zewnętrznych drzwi wejściowych, a dodatkowe wyposażenie takie jak przeszklenia czy uchwyty pozwolą na stworzenie unikalnego i niepowtarzalnego designu drzwi.

 


Thermo65

 

Thermo65 to stalowe drzwi wejściowe zbudowane z płyty drzwiowej o grubości 65mm, zakrytego profilu skrzydła wykonanego z kompozytu oraz izolowanej termicznie aluminiowej ościeżnicy. Dzięki takiej budowie współczynnik izolacyjności cieplnej Umoże wynosić nawet ok. 0,87 W/(m²•K). Wysoki poziom bezpieczeństwa gwarantuje 5-punktowy listwowy zamek ryglujący. Thermo65 to drzwi dostępne w 14 wzorach (w tym również drzwi z przeszkleniami), 16 kolorach preferowanych oraz 5 okleinach Decograin. Stwarza to duże możliwości wyboru drzwi dopasowanych do własnych preferencji.

 


Thermo46

 

Drzwi Thermo46 mają wszystkie cechy dobrych drzwi wejściowych. Charakteryzują się wysokim współczynnikiem UD, który nie przekracza 1,1 W/(m²•K). Standardowe wyposażenie obejmujące 5 – punktowy listwowy zamek ryglujący gwarantuje dobrą ochronę przed włamaniem. Do niektórych wzorów oferujemy opcjonalnie wyposażenie przeciwwłamaniowe w klasie RC 2, które zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa.

 


TopComfort

 

TopComfort to drzwi zewnętrzne z przeszkleniami, które zapewnią bardzo dobre doświetlenie wejścia do domu, jednocześnie zachowując dobrą izolacyjność cieplną i wysoki poziom bezpieczeństwa przeciwwłamaniowego. Współczynnik Uwynoszący nawet ok. 1,3 W/(m²•K) oraz zastosowanie 5-punktowego listwowego zamka ryglującego sprawiają, że drzwi TopComfort nie mają sobie równych.Decydując się na drzwi zewnętrzne TopComfort mają Państwo do wyboru 9 atrakcyjnych wzorów drzwi z przeszkleniem oraz 18 kolorów preferowanych ramy.